close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

معیارهای خرید یک پکیج تصفیه فاضلاب کارآمد چیست؟

به گزارش اخبار رسمی؛ پکیج تصفیه فاضلاب در واقع یک تصفیه خانه‌ی کوچک و قابل حمل متشکل از مخازن و تجهیزاتی است که بر اساس مبانی دقیق علمی‌و تجربی، طراحی و ساخته شده‌اند و هدف اصلی آن حذف آلاینده‌های فاضلاب و دستیابی به استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست است.

به نقل از نشریه تخصصی شرکت فنّی و مهندسی تصفیه هوشمند آویسا، پکیج تصفیه فاضلاب یکی از راهکارهای اساسی رفع مشکلات بهداشتی و زیست محیطی ناشی از انواع فاضلاب ها است. اکثر فاضلاب های بهداشتی مناطق مسکونی با جمعیت کم، بخش فاضلاب‌های انسانی مراکز صنعتی، کمپ‌هاو کارگاه‌های ساخت و ساز موقت، معمولا از پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی استفاده می‌کنند.

فارغ از نوع فرآیندی که برای تصفیه انواع فاضلاب از جمله فاضلاب بهداشتی، صنعتی یا کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد، از ویژگی‌های مهم این پکیج‌هامی‌توان به اشغال فضای کم، استقرار تجهیزات همراه با پکیج و قابلیت جابجایی این سیستم‌ها اشاره کرد.

همان‌گونه که پیشتر ذکر شد، پکیج‌های تصفیه فاضلاب در موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، بنابراین شهرک‌های مسکونی، مناطق صنعتی، ادارات متوسط و بزرگ، موسسات دولتی و خصوصی و حتی روستاهای کوچک و متوسط از مشتریان عمده این سیستم‌ها هستند.

عدم آگاهی خریداران این سیستم حتی در سطوح تخصصی بالا، موجب می‌شود تا انتخاب پکیج تصفیه فاضلاب از سوی آن‌ها تنها بر اساس برند تجهیزاتی باشد که به نام اروپای غربی شناخته می‌شوند. همین امر سبب بروز مشکلاتی برای خریداران در دستیابی به اهداف تعریف شده در پروژه که اصلی ترین آن‌ها کیفیت تجهیزات و اخذ تاییدیه سازمان حفاظت از محیط زیست است، می‌شود. از این رو در ادامه پارامترهای اساسی که معمولاً در امر خرید پکیج تصفیه فاضلاب مغفول می‌ماند، بررسی می‌شود.


ن : س.ر
ت : شنبه 23 دی 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.